Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:28:02

За результатами весняного обстеження після зимового періоду ямковістю уражено 221,2 тисяч квадратних метрів доріг Чернігівщини

11.04.2015   12:05Агенцiя

Геннадій Зубко доручив головам облдержадміністрацій контролювати ефективне використання коштів на ремонт доріг.

Про це Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України заявив під час селекторної наради з керівниками регіонів. За його словами, стан автодоріг – одне з головних питань, якими повинні опікуватися очільники областей разом з народними депутатами та обласними управліннями автомобільних доріг.

Як повідомив Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, Уряд виділив 2 мільярди 575 мільйонів гривень в цілому на утримання автодоріг країни, з них 1 мільярд 350 мільйонів – на ямковий ремонт. Проте робота у цьому напрямку рухається повільніше, ніж розраховували фахівці. Що перешкоджає ефективному та оперативному використанню коштів – погодні умови чи бюрократичні перепони – кожному голові облдержадміністрації слід розібратися особисто. Також необхідно розробити та затвердити графіки виконання робіт і неухильно їх дотримуватися.

Тож тепер керівники областей особисто мають контролювати цільове використання виділених державою грошей на ремонт доріг та якість виконаних робіт.

Що стосується доріг Чернігівської області, то за результатами весняного обстеження після зимового періоду ямковістю уражено 221,2 тисяч квадратних метрів.

На сьогоднішній день на дорогах загального користування ліквідовано 10 % ямковості. Основна робота – попереду.

Віце-прем'єр-міністр України також зупинився на питанні розсилки спрощеної форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії.

Він наголосив, що ця робота, яка повинна бути завершена до 15 квітня, в цілому по країні виконується вчасно. Проте суттєво відстають Херсонська, Черкаська та Чернівецька області, у яких найменший відсоток розсилки вказаних документів.

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України від 31.03.2015 № 13545/0/1-15 відповідальним за виготовлення і доставку споживачам бланків Заяви та Декларації, а також інструкції про порядок їх заповнення та листівок-повідомлень споживачам в Чернігівській області визначено ПАТ «Чернігівобленерго».

В області обліковується 500 тисяч 200 домогосподарств. На сьогодні доставлено близько 445 тис. комплектів документів, що становить 89 % від загальної кількості домогосподарств.

Останні новини Чернігівщини

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини