Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 22:49:01

Транспортний колапс пана Миргородського

10.04.2015   12:34

Вчора та сьогодні сотні чернігівців не могли добратися до мікрорайону Рокоссовського. Виконком і перевізники не чули як їх згадували сотні наелектризованих людей.

Сайт «Високий вал» повідомляє, що вчора з 20:00 до 21:00 години жодне маршрутне таксі не проїхало від зупинки «Центральний ринок» у бік вулиці Рокосовського, окрім трьох забитих маршруток №8. Мер міста, виконком та профільні керівники наче навмисно намагаються викликати гнів чернігівців, які просто на вилах можуть винести міську раду за таке знущання над мешканцями міста.

У міській раді відповідають за організацію транспортних перевезень перший зам Соколова Миргородський та начальник профільного управління Воронін. I якщо останній вже думає про пенсію, до Миколи Миргородського у чернігівців все більше і більше запитань.

За рік своєї роботи на цій посаді він уже вдруге займається питанням підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті і вдруге питання не обійшлося без скандалу. Нагадаємо, в минулому році Антимонопольний комітет визнав рішення про підвищення тарифів незаконним і міськвиконком переголосовував своє ж рішення.

Зараз же чиновники мерії пішли на шантаж перевізників і замість того, щоб розривати з ними договори за невиконання зобов’язань, на таємному засіданні виконкому з ініціативи Соколова та Миргородскього приймають рішення про чергове здорожчання проїзду.

Перший заступник міського голови банально діє в інтересах перевізників, геть забувши про інтереси рядових городян. Транспортна сфера у місті лишається монополізованою. Не влада диктує умови роботи перевізникам, а вони визначають як будуть працювати і за якою ціною.

Якби Микола Миколайович, замість того, щоб проводити в робочий час регулярні наради в офісі пана Дубіля та домовлятися за знижку на газ для перевізників-монополістів, займався своїми посадовими обов’язками, то ми б і не спостерігали за цим транспортним колапсом та саботажем владою Соколова інтересів мешканців міста.

Іван Побиван


PR

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.