Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 01:25:13

Виконком міськради погодив графік перевезень чернігівців до дачних масивів з 21 квітня до 1 жовтня

08.04.2015   08:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради заслухав інформацію начальника управління транспорту та зв'язку Володимира Вороніна про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2015 рік. За його інформацією пасажирські перевезення у місті здійснюють 14 перевізників, з них: 8 – юридичні особи, 6 – фізичні особи.

У зв’язку з відкриттям сезону садово-городніх робіт значно підвищується навантаження на міський транспорт, особливо, у вихідні дні літнього періоду на автобуси, що працюють на дачних маршрутах. Значна кількість садово-городніх ділянок чернігівців знаходяться на великій відстані від міста та вимагають посиленої уваги до організації перевезень громадян.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради організувати з 21 квітня до 1 жовтня поточного року включно до дачних масивів. Крім того, з 21 квітня до 28 травня 2015 включно, щочетверга здійснюватимуться пільгові перевезення окремих категорій громадян.

З огляду на це, у Чернігові організовано 9 маршрутів, на яких задіяні 11 автобусів великої й середньої місткості для пільгових перевезень окремих категорій громадян по четвергах. За умови достатнього фінансування, як зазначив начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Воронін, з 1 червня пільгові перевезення будуть продовжені.

Міський голова Олександр Соколов наголосив, що навіть у складних фінансових умовах необхідно використати всі можливості, щоб зберегти пільги для соціально вразливих категорій населення і забезпечити належний рівень транспортних перевезень жителів міста в весняно-літній період. Він підкреслив, що наявність коштів на сьогоднішній день дозволяє витримати здійснення пільгових перевезень чернігівців до дачних ділянокхоча б один день на тиждень, але впродовж всього сезону садово-городніх робіт.

У поминальні дні 19-20 квітня та 9 травня у м. Чернігові вносяться тимчасові зміни до мережі автобусних маршрутів з урахуванням продовження їх до кладовища Яцево. За інформацією управління транспорту та зв'язку, перевезення пасажиропотоків до міських кладовищ та до цвинтаря Яцево здійснюватимуть понад 200 автобусів й мікроавтобусів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.