Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 квітня, 13:54:57

47 запитів на інформацію надійшло до податкових органів Чернігівщини протягом минулого року

13.02.2012   10:20Агенцiя

Про це повідомила завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області Олена Михайлик.

Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що із загальної кількості письмових запитів, які надійшли до податкових органів області, 6 одиниць склали запити від громадян та 38 – від юридичних осіб та 3 – від інших органів виконавчої влади як розпоряднику.

Всі запити на інформацію отримані поштою.

За наслідками їх розгляду: 45 запитів – задоволено, а 2 – направлено належним розпорядникам інформації згідно з одночасним повідомленням про це її запитувачів відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ „Про доступ до публічної інформації”.

За її словами, громадяни зверталися з проханням надати інформацію щодо використання земельної ділянки, виписки з особливих рахунків по сплаті за торговий патент на право здійснення торгівельної діяльності, видачі свідоцтва про сплату єдиного податку тощо. На всі запити було надано вичерпні відповіді.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини