Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 22:12:13

Черговий фейк: У Росії чомусь вважають Чернігівщину "оплотом єдінства"...

19.03.2015   13:42Агенцiя

Багато хто в Росії помилково вважає, що на Чернігівщині через спільність кордонів та частково історії мають панувати проросійські настрої. І дивуються, коли бачать зовсім протилежне, повідомляє Час Чернігівський.

Днями російське інформаційно-аналітичне видання «Одна Родина» оприлюднило статтю «Как в Чернигове собирали гроши на войну».

У статті йдеться про роботу пунктів збору коштів для потреб армії та АТО, які супроводжуються демонстрацією зразків та макетів зброї. На думку авторів, це розпалювання війни та міжетнічної ворожнечі.

Натомість у приклад ставиться позиція якогось Хлєбова, який апелює до місцевих депутатів, закликаючи зважувати на столітню дружбу двох держав, Переяславську раду та інше. А спроби Чернігівської міської ради проголосувати за рішення щодо визнання Росії країною-агресором автор називає «політическім і нравственним позоріщєм».

«Сегодня же речь идет не просто о предпосылках к конфликту черниговского князя с брянским, усадьбы которых находятся на расстоянии одного марш-броска, а о возможной большой войне», - стверджується у матеріалі.

Хочеться відповісти авторам статті – на Чернігівщині немає жодних проросійських настроїв. А якщо у когось і були ілюзії щодо братерської дружби та взаємодопомоги, то вони розвіялись рік тому остаточно – після окупації Росією Криму та початком агресії на Донбасі.

Численні багатотисячні акції, віче, звернення діячів культури та мистецтва, патріотизм та кожному кроці і море державної символіки — такою зараз є Чернігівщина, від обласного центру до найменшої територіальної громади.

До того ж, тисячі чернігівців пройшли через війну на Донбасі. Сотні волонтерів допомагають армії та добровольчим батальйонам. Чернігівщина прихистила тисячі переселенців з краю війни та руїни.

Це є громадянська відповідь жителів області загарбницьким планам російського політичного керівництва.

А ось відповідь політична — на позачерговій сесії Чернігівської міської ради 16 лютого депутати одноголосно підтримали звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так звані "ДНР" і "ЛНР" – терористичними організаціями.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини