Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 10:29:32

Чернігівська міськрада посилить контроль за роботою пасажирських перевізників

19.03.2015   08:02

Чернігівська міська рада посилить за контроль за роботою пасажирських перевізників, що працюють на міських маршрутах.

Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Миргородський, який за дорученням міського голови Олександра Соколова провів нараду щодо підвищення якості роботи громадського транспорту.

У ній взяли участь представники громадськості, начальник управління транспорту і зв'язку міської ради Володимир Воронін та заступник начальника юридичного відділу міської ради Роман Миколаєнко.

За словами М. Миргородського, усі перевізники, транспорт яких не вийшов на маршрути 16 березня, і які порушили умови укладених із міською радою договорів, отримають попередження. "Якщо ситуація повториться ще раз – договори будуть розірвані в односторонньому порядку через суд", - зазначив перший заступник міського голови.

Також суб'єктам господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення у місті за відповідними угодами, запропонують підписати додаткові угоди, в яких передбачать посилення контролю роботи перевізників.

"Умови договорів мають 100% дотримуватися, і забезпечуватися якісні послуги", - сказав М. Миргородський.

Також профільний заступник міського голови пообіцяв розглянути введення нової транспортної мережі у місті, що була свого часу розроблена за участю фахівців Чернігівського національного технологічного університету. Вартість проїзду в міському громадському транспорті буде розглядатися у квітні.

Посадовець висловив сподівання, що до посилення контролю за роботою пасажирського транспорту активно долучиться і громадськість міста, адже ці питання стосуються усіх чернігівців.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини