Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:31:59

"Зелених чоловічків" в Чернігові не було

18.03.2015   08:31Агенцiя

Переляк Миколи Звєрєва перед ймовірною відставкою дався в знаки. Такий висновок можна зробити після подій 23 лютого, які відбувалися в обласній раді.

Нагадаємо, тоді до Миколи Звєрєва завітали в гості представники громадських організацій з претензіями щодо його бездіяльності на займаній посаді. В цей же час в облраді з’явилися люди у військові формі. Саме поява останніх викликала резонанс і неабиякий переполох.

Та ще тоді, правоохоронні органи, яких викликало перелякане оточення Миколи Звєрєва, з’ясували, що ці люди є представниками громадської організації «Народний контроль» і в облраді знаходяться з метою охорони громадського порядку.

Саме це тоді заявив і Олександр Ясенчук (представник самооборони і позаштатний радник Миколи Звєрєва), який в коментарі журналістам добавив, що ці хлопці є його побратимами.

Та не зважаючи на те, що хлопці у формі разом з міліцією лише охороняли громадський порядок і стежили за тим, аби інші не вчиняли протиправних дій, знайшлися і ті, хто звинуватив їх в захопленні будівлі та сепаратизмі.

Сам Микола Звєрєв так перелякався, що навіть подзвонив до адміністрації Президента та повідом, що його захопили. А його товариш по облраді Віктор Лазар побіг писати заяву до служби безпеки.

Самі ж хлопці в той день ні від кого не ховались і не заважали роботі облраді. Вони охоче спілкувалися з представниками ЗМІ і давали пояснення свого перебування у закладі.

З того часу пройшло вже більше двох тижнів, але представники з оточення Миколи Звєрєва, все прагнуть роздмухувати цю тему, не зважаючи на коментарі правоохоронних органів та Чернігівської самооборони. На цей випадок є гарна приказка для Миколи Звєрєва та його друзів – «Якщо здається – потрібно хреститися». А хлопцям велика подяка, що на власному ентузіазмі охороняють громадський порядок і дбають про спокій у рідному Чернігові.

Анатолій Кулініч

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.