Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:57:44

Громадська рада при облдержадміністрації повинна об’єднатися навколо вирішення проблем Чернігівщини

17.03.2015   10:17Агенцiя

— Громадська рада має знайти та прийняти правильні рішення, що розблокують її роботу. Я запевняю всіх, що обласна державна адміністрація не втручатиметься в діяльність Громадської ради, сформованої відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Нам потрібен легітимний консультативно-дорадчий орган, який, по-перше, буде контролювати владу, а по-друге, нам допомагати, — таку думку висловив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час інтерв’ю КП «ТРА «Новий Чернігів».

Дестабілізація роботи Громадської ради, за словами очільника області, не потрібна нікому. Внутрішні конфлікти і проблеми між представниками інститутів громадянського суспільства призвели до ситуації, коли відсутнє реальне бачення їхнього зібрання та існування. Після установчих зборів відбулося чотири засідання, із них останніх два були присвячені питанням легітимності голови Громадської ради.

Сергій Журман також зазначив, що третя за каденцією Громадська рада є найчисельнішою, адже до її складу увійшло 173 представника громадських організацій та об’єднань. З одного боку, тішить думка, що в області зростає кількість свідомих та соціально активних громадян, налаштованих на співпрацю. З іншого — збільшення чисельності Громадської ради створює ризики налагодження ефективної роботи.

— Громадськість має розібратися сама, що вона хоче, та об’єднатися навколо вирішення проблем Чернігівщини, — підкреслив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну 11:55

Затримав іноземця за 100 м до українсько-білоруського кордону прикордонний наряд відділу «Добрянка».

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.