Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 09:36:20

Обласні ТРК пропонують зробити частиною суспільного мовлення

16.03.2015   16:57Агенцiя

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики запропонує парламенту зробити обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК) частиною суспільного мовлення.

Про це сьогодні під час круглого столу "Законодавство щодо суспільного мовлення: європейські стандарти та пріоритетні зміни до закону. Модель регіонального мовлення" заявила голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар.

"Вирішили залишити концепцію, у якій ОДТРК також стають частиною суспільного мовлення... Це означає одну дуже просту річ - вони не зникають, вони так само проходять реформування, там дійсно буде деяке скорочення, але воно об'єктивно зумовлено. І головне, що вони працюють під єдиним керівництвом єдиної наглядової ради, яка буде призначатися громадськими організаціями та парламентськими фракціями, і будуть працювати за стандартами суспільного мовлення, що для нас є ключовим", - заявила Сюмар.

"Усі члени робочої групи, а це всі члени комітету, в тому числі представник "Опозиційного блоку" та представники всіх фракцій також підписалися під цими змінами до другого читання і вони були прийняті комітетом. Саме це ми запропонуємо парламенту на схвалення, сподіваюся, це відбудеться вже в цього четверга", - зазначила Сюмар.

Наприкінці лютого в Держкомтелерадіо запропонували заборонити приватизацію майна та акцій громадського телебачення.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ