Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 01:17:15

Спільними зусиллями вдалося зберегти мир, спокій та стабільність в регіоні — Сергій Журман

16.03.2015   09:58Агенцiя

Минає півроку, як Сергій Журман виконує обов`язки голови обласної державної адміністрації. Основними здобутками регіону керівник області поділився з журналістами чернігівської міської телекомпанії КП ТРА «Новий Чернігів».

— Головне, що вдалося зробити, не мені, а всім разом — стабільність, порядок і тиша в області, порівняно з іншими регіонами держави. Це заслуга не моя, а цілої системи людей, які працюють у цьому напрямку. Виконавча і представницька гілки влади, правоохоронні органи, Служба безпеки, прокуратура — всі вони забезпечують мир і спокій на території Чернігівщини, — підкреслив Сергій Журман.

Минулий рік, за словами очільника області, за всіма показниками вдалося завершити краще ніж п’ять останніх. Область стала єдиною в країні, де термін погашення позик був подовжений до 20 грудня. Це дало можливість брати додаткові позики і виплачувати борги із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. А дотація у 237 мільйонів гривень, що надійшла наприкінці грудня, дозволила майже повністю погасити заборгованість.

— Рік, що минув, був одним з найважчих для нашої молодої країни. Втім, поточний рік буде ще скрутнішим і весь його тягар ми відчуємо восени, — додав виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації.

Тому на його переконання, основне завдання для органів виконавчої влади — втримати ситуацію таким чином, щоб увесь негатив, напруження спаду економіки, найменшим чином торкнулись життєзабезпечення населення області. А для цього, на думку Сергія Журмана, необхідно напружено працювати і вирішувати нагальні проблеми, що виникають в регіоні.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.