Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 21:16:23

Представлено проект кластерної моделі теплоенергозбереження області

14.03.2015   11:03Агенцiя

13 березня під час «круглого столу» у Чернігові науковий керівник Інституту інтелектуальних інвестицій Валентин Підвисоцький презентував проект кластерної моделі теплоенергозбереження області.

Захід відбувся за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, депутата обласної ради Анатолія Шурди, директора Чернігівської агенції регіонального розвитку «Вектор» Сергія Кнуренка, представників Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації, комунальних підприємств, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших.

Презентуючи проект, Валентин Підвисоцький зокрема підкреслив, що ефективне впровадження інноваційних технології в сфері енергозбереження зараз як ніколи на часі. Даний проект кластерної моделі теплоенергозбереження області сприятиме розвитку території та підвищенню конкурентоспроможність Чернігівщини. Для цього необхідно проводити роз'яснювальну роботу серед споживачів щодо раціонального використання енергоресурсів, залучати різноманітні джерела фінансування, адаптувати нормативно-технологічну базу.

Серед іншого, Валентин Підвисоцький також наголосив на необхідності підвищення енергоефективності в соціальній, житлово-комунальній сферах та промисловості, а також - впровадження альтернативних джерел палива. Крім того, потрібно дотримуватись принципів забезпечення партнерства влади та інститутів громадянського суспільства.

Під час обговорення проекту присутні порушували питання залучення громадян до заходів енергозбереження, гарантій повернення інвестицій, розвитку альтернативної енергетики тощо.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.