Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 21:10:15

В квітні-травні відбудеться черговий призов громадян України на строкову військову службу

14.03.2015   10:55

13 березня в Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулося засіданняміської призовної комісії.

Члени призовної комісії, які призначені розпорядженням міського голови, розглянули основні питання, що стосуються організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу в цьому році.

У своєму виступі військовий комісар Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Сергій Москалець зазначив, що робота по підготовці до призову була розпочата вчасно. На всіх призовників зроблені запити в медичні заклади міста, а також до органів внутрішніх справ на предмет перебування на обліку.

З особовим складом Чернігівського ОМВК, який залучається до роботи на призовній дільниці, проведені заняття про порядок проведення призову громадян України на строкову військову службу, доведено керівні документи. На даний час вирішені усі питання щодо укомплектованості медичної комісії лікарями-спеціалістами, необхідним інструментарієм та майном.

Оповіщення призовників щодо явки на призовну дільницю ЧОМВК здійснюється через управління житлово-комунального господарства міської ради, Деснянську та Новозаводську у місті Чернігові ради.

За словами військового комісару, з 2 березня вже розпочато заходи, пов’язані з попереднім медичним оглядом, обстеженням, вивченням та направленням на лікування призовників. «Ці заходи треба провести як найкраще, щоб до війська були призвані придатні за станом здоров’я, морально та психологічно стійкі громадяни», - зазначив С. Москалець.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.