Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 03:11:17

Роботу комунальних комерційних підприємств обласної ради обговорено на засіданні профільної постійної комісії

07.03.2015   11:49Агенцiя

5 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, в роботі якого взяли участь в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні, яке провів голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Микола Стрільць, депутати розглянули планове питання про роботу комунальних комерційних підприємств обласної ради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради. Торік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) склали 400 млн. 988 тис. грн., що більше результату 2013 року на 50 млн. 318 тис. грн. або на 14,3 % та більше запланованого фінансовими планами на 73 млн. 684 тис. грн. або на 22,5 %.

За підсумками фінансово-господарської діяльності за 2014 рік комунальними підприємствами загалом отримано чистого прибутку в сумі 7 млн. 280 тис. грн.

Крім того, комісією узгоджено нормативи відрахувань до обласного бюджету частини їх прибутку на 2015 рік та графік проведення звітів керівників комунальних підприємств про стан їх фінансово-господарської діяльності та перспективи розвитку.

Також на засіданні розглянуто низку інших поточних питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати та надання дозволів на списання майна.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.