Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:02:41

Було обговорено пропозиції щодо скликання на початку квітня поточного року зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини”

09.02.2012   14:34

Восьмого лютого голова обласної ради Анатолій Мельник провів робочу нараду з керівниками відділів виконавчого апарату ради, на якій було обговорено пропозиції щодо скликання на початку квітня поточного року зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини”.

Планується, що під час заходу відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів переможцям щорічного Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за підсумками 2011 року.

Як повідомив голова обласної ради, участь у Конкурсі взяли 8 районів. Вони підготували 33 проекти, тематика яких стосувалася різноманітних аспектів життєдіяльності територіальних громад Чернігівщини. Переможцями конкурсу стали Коропський та Чернігівський райони, у кожного з яких буде профінансовано по два проекти, та місто Чернігів. За словами Анатолія Івановича, орієнтовний обсяг фінансування у 2012 році з державного бюджету передбачається у сумі 1297, 1 тис. грн. Місцеві бюджети профінансують 2900,5 тис. грн. Інші організації-партнери вкладуть у реалізацію проектних заходів 191,3 тис. грн.

У ході зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини” планується також семінар для керівників територіальних громад, який проведе Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Захід буде присвячено особливостям Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2012 року.

Учасники наради також обговорили питання участі Чернігівщини у реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ІІ фаза” – “Відтворення методології”. Кошти проекту будуть спрямовуватись на підтримку існуючих громадських організацій.

Довідково
Метою Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування є відбір проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини