Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:21:38

Обласна рада відкрита до співпраці і чекає конкретних пропозицій?

03.03.2015   09:15Агенцiя

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомив наступне:

«2 березня, радник голови обласної ради, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрівся з представниками громадських організацій».

Слід відмітити, що захід не було заздалегідь проанонсовано на веб-порталі обласної ради. Але, мабуть, це скоріше норма. Чи можливо заходи організуються в останню мить, або голова облради Микола Звєрєв балакає про відкритість, а апарат робить навпаки.

По-друге, навіть якщо і не було анонса, ЗМІ попереджені не були, хоча і на фото бачимо присутність журналіста комунального видання (якого, як з’ясувалося, запрошувала не облрада).

По-третє, форма подання матеріалу – класична виборна. В заголовку і в кінці акцент на головну і єдину особу – радника голови обласної ради, члена тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсена Дідура.

Цікаво сам по собі статус ньсмейкера – «член комісії» та «радник голови».

І останнє, – жодної поваги до запрошених. У матеріалі лише цитати пана Дідура. Хто учасники, які організації – невідомо. Критерії відбору цих інститутів громадянського суспільства також залишаються за кадром.

Далі у тексті читача інформують про те, що Арсен Дідур «також закликав інститути громадянського суспільства до об'єднання зусиль і створення координаційної ради патріотично налаштованих формувань для визначення узгоджених дій, а також долучитися до розробки та внести пропозиції до обласної Програми підтримки громадських організацій, яку планується прийняти на найближчій сесії обласної ради».

Де проект цієї обласної програми? У розділі "Проекти регуляторних актів та рішень" на даний час проекти рішень відсутні. Прямий пошук по сайту облради також нічого не дав.

В результаті, виникає враження, що головне когось навколо себе об’єднати, щоб потім представляти їх інтереси?

Між задекларованими принципами роботи та реальною діяльністю мабуть ще доволі велика прірва, і напевно потрібно щось міняти у діяльності головного представницького органу області?


Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.