Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:05:59

Про територіальну реформу: семінар у Бобровиці

25.02.2015   17:29

Шостий семінар «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів», призначений для голів територіальних громад, пройшой 25 лютого в Бобровиці.

Відкрила навчання перший заступник голови Бобровицької райдржадміністрації Олена Правілова.

Крім традиційних питань реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, фінансової децентралізації, співробітництва та об`єднання територіальних громад, вперше йшлося про зменшення регулюючої та контролюючої ролі держави, що передбачається здійснити за допомогою нещодавно проголосованого у Верховній Раді України законопроекту.

Серед питань, які ставилися слухачами, були такі: «Що таке спроможна територіальна громада?», «Чому існує несправедливість стосовно податку на нерухомість на так звані садові будинки, що часом нагадують вілли?», «Як довести, що підприємець в дійсності продає десять одиниць підакцизного товару, а не одну, як показує у звітності?», «Які соціальні гарантії діятимуть для нинішніх працівників виконкомів сільрад?», «Які стимули, насамперед – фінансові, передбачає застосовувати держава для об`єднання територіальних громад?», «Чи можна називати таке об`єднання добровільним?», «Наступні місцеві вибори проходитимуть на новій територіальній основі чи на старій?».

З метою самоподготовки слухачі також отримали добірку матеріалів в електронній формі з питань що обговорювалися. Заняття проводили директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регінального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.