Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 01:58:40

Забезпечити реалізацію завдань, поставлених Президентом України та Урядом

13.02.2015   08:24Агенцiя

— Наше з вами завдання – забезпечити реалізацію тих завдань, які ставить перед органами виконавчої влади Президент України та Уряд, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами, в.о. голів районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, що відбулась 12 лютого.

Журман Сергій

Журман Сергій

Очільник області повідомив, на вчорашньому розширеному засіданні Уряду Президент України Петро Порошенко поставив перед головами обласних державних адміністрацій завдання щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності регіонів. Насамперед, це забезпечення стабільної роботи господарського комплексу регіонів, наповнення бюджетів всіх рівнів, підготовка до весняно-польових робіт та проведення мобілізації до лав Збройних Сил України.

Саме ці питання і було розглянуто у ході наради з керівниками районів та міст. Зокрема, йшлося про реалізацію реформи міжбюджетних відносин, встановлення та адміністрування місцевих податків і зборів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку до проведення весняно-польових робіт в області.

Окрему увагу приділялося забезпеченню умов проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та району проведення антитерористичної операції. Адже саме ця категорія громадян, на сьогодні, потребує уваги з боку виконавчої влади.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.