У Чернігові пільги зі сплати житлово-комунальних послуг надано 21 родині загиблих в АТО
У Чернігові пільги зі сплати житлово-комунальних послуг надано 21 родині загиблих у зоні проведення антитерористичної операції. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов.
За його словами, пільги надано за відповідними рішеннями Деснянської і Новозаводської районних рад. Згідно з прийнятими рішеннями районних рад, пільги на сплату вартості послуг ЖКГ діють із 1 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року. Оскільки сесії районних рад відбулися наприкінці січня, то в лютому надавачі послуг проведуть необхідні донарахування пільг за перший місяць року. Загалом, такі родини звільнені на 50% від сплати такі родини за рахунок державного бюджету, на інші 50% (з урахуванням соціальних норм) – за рахунок районних бюджетів.
"У Чернігові є досвід підтримки родин загиблих учасників бойових дій. Так, свого часу були звільнені від сплати житлово-комунальних послуг родини загиблих в Афганістані. У нинішніх умовах, вважаю, це мінімальна підтримка з боку органів місцевої влади", - зазначив міський голова.
Як уточнив голова Деснянської районної у місті ради Юрій Горбань, пільги зі сплати вартості житлово-комунальних послуг у районі отримують 15 родин загиблих у зоні АТО.
Керівник Новозаводської районної у місті ради Володимир Велігорський повідомив про 6 родин, які мають відповідні пільги. Крім того, згідно з чинним законодавством, окремим членам сімей призначені надбавки до пенсії як члену сім'ї загиблого, або пенсії у разі втрати годувальника.
У Чернігові 8 дітей із родин загиблих забезпечені безкоштовним харчуванням у школах і дитсадках за рахунок міського бюджету.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.