Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 03:49:55

Сергій Журман: Усі місцеві бюджети повинні бути прийняті якнайшвидше

10.02.2015   07:57Агенцiя

На цьому виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації наголосив під час чергової оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Журман Сергій

Журман Сергій

Головні фінансові документи по області практично прийняті. Проте через низку причин цей процес дещо затримався у Новгород-Сіверському, Козелецькому, Ріпкинському та Семенівському районах.

– Ми переживаємо непрості часи, проте це не повинно позначитися на житті людей. Затримка з прийняттям бюджетів на місцях може призвести до порушення роботи господарського комплексу усього району та викликати соціальну напругу.

Я закликаю до прозорого прийняття місцевих бюджетів, спрямованих на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури з урахуванням потреб та видатків по всіх галузях економіки, - підкреслив Сергій Журман.

Крім того під час оперативної нарад обговорено питання мобілізації, проходження опалювального сезону, утримання автодоріг, прибирання снігу та інші важливі питання життєдіяльності області.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ