Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:37:40

На Чернігівщині збільшився фонд оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок

05.02.2015   11:52Агенцiя

Позитивною тенденцією минулого року стало збільшення на 132 мільйони гривень фонду оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок. Це стало можливим за рахунок покращання грошового забезпечення військовослужбовців та зменшення кількості застрахованих осіб, що отримують заробітну плату на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімуму. Про це зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду Петро Кулініч під час засідання колегії, де підбили підсумки роботи минулого року та окреслили пріоритетні завдання на 2015 рік.

За словами Петра Кулініча, в результаті вжитих заходів заборгованість зі страхових та єдиного внеску, за погашення якої відповідальні органи Пенсійного фонду, протягом року зменшилася майже на 30 мільйонів гривень, тобто більш, ніж на третину.

На обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває більше 367 тисяч пенсіонерів. Протягом минулого року призначено 17 тисяч пенсій, що на 3,1 тисячі більше, ніж за 2013 рік. Було проведено 51 тисячу поточних перерахунків пенсій. Встановлено та збільшено 652 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Дострокова пенсія за віком при досягненні 55 річного віку призначена 3650 жінкам, що у 2 рази більше ніж у 2013 році. Понад 69 тисячам пенсіонерам або 18,8% від загальної кількості пенсіонерів проводиться індексація пенсій на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Середній розмір пенсії станом на 1 січня 2015 року в області складає більше 1451 гривню, що на 53 гривні більше ніж на відповідну дату минулого року.

Загалом, як відзначив начальник головного управління Пенсійного фонду в області, завдяки співпраці з органами влади, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, правоохоронними органами та соціальними партнерами органи Пенсійного фонду забезпечили стабільне наповнення бюджету та належні виплати пенсіонерам області у повному обсязі та у визначені законодавством терміни.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини