Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 13:46:01

На Чернігівщині збільшився фонд оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок

05.02.2015   11:52Агенцiя

Позитивною тенденцією минулого року стало збільшення на 132 мільйони гривень фонду оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок. Це стало можливим за рахунок покращання грошового забезпечення військовослужбовців та зменшення кількості застрахованих осіб, що отримують заробітну плату на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімуму. Про це зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду Петро Кулініч під час засідання колегії, де підбили підсумки роботи минулого року та окреслили пріоритетні завдання на 2015 рік.

За словами Петра Кулініча, в результаті вжитих заходів заборгованість зі страхових та єдиного внеску, за погашення якої відповідальні органи Пенсійного фонду, протягом року зменшилася майже на 30 мільйонів гривень, тобто більш, ніж на третину.

На обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває більше 367 тисяч пенсіонерів. Протягом минулого року призначено 17 тисяч пенсій, що на 3,1 тисячі більше, ніж за 2013 рік. Було проведено 51 тисячу поточних перерахунків пенсій. Встановлено та збільшено 652 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Дострокова пенсія за віком при досягненні 55 річного віку призначена 3650 жінкам, що у 2 рази більше ніж у 2013 році. Понад 69 тисячам пенсіонерам або 18,8% від загальної кількості пенсіонерів проводиться індексація пенсій на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Середній розмір пенсії станом на 1 січня 2015 року в області складає більше 1451 гривню, що на 53 гривні більше ніж на відповідну дату минулого року.

Загалом, як відзначив начальник головного управління Пенсійного фонду в області, завдяки співпраці з органами влади, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, правоохоронними органами та соціальними партнерами органи Пенсійного фонду забезпечили стабільне наповнення бюджету та належні виплати пенсіонерам області у повному обсязі та у визначені законодавством терміни.

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини