Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 11:24:34

Повідомлення Головного управління ДФС у Чернігівській області щодо акції протесту

04.02.2015   10:20Агенцiя

3 лютого біля приміщення Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулася акція за участю окремих представників громадськості та бізнесу Чернігівщини.

Організаторами даної акції була зачитана та передана керівництву Головного управління ДФС в області резолюція щодо вимог учасників мітингу.

У зв’язку з даною подією, Головне управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома громадськості та платників податків наступну інформацію.

Однією з вимог резолюції було термінове відшкодування ПДВ експортерам області, які виконали доручення Прем’єр-міністра по збільшенню експорту до країн ЄС.

З приводу даного питання повідомляємо, що у 2014 році суб’єктам господарювання Чернігівської області фактично відшкодовано на розрахункові рахунки 382,7 млн.грн., з них експортерам - 370,6 млн.грн. У порівнянні з 2013 роком рівень відшкодування на рахунки підприємств-експортерів зріс на 118,8 млн. грн. або на 47 відсотків.

У січні 2015 року підприємствам-експортерам повернуто на розрахункові рахунки 55,7 млн. грн. Також, підтверджено перевірками та відповідно до діючого Регламенту процедури відшкодування, включено по них у можливі обсяги 43,1 млн.грн.

Окрім цього, зазначаємо, що по всіх суб’єктах господарювання, із сумою заявленого бюджетного відшкодування до 100 тис. грн., рішення по яких приймає ГУ ДФС у Чернігівській області, відшкодування проводиться відповідно до Регламенту та у встановлені законодавством терміни. Скарги та зауваження по даній категорії платників в області відсутні.

Черговою вимогою було створення Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області на законних підставах.

Інформуємо, що враховуючи численні звернення представників інститутів громадянського суспільства, продовжено термін подання документів для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області до 20 лютого 2015 року (включно). Відповідне повідомлення ще 29 січня було розміщено на суб-сайті Головного управління у розділах: «Новини», «Анонси» та «Громадська рада». Також оприлюднено перелік та зразки заповнення документів.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні відбудуться 03 березня 2015 року о 14 год. 30 хв., у приміщенні ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11.

Таким чином, Громадська рада буде створена з урахуванням отриманих заяв та з дотриманням процедури її формування, відповідно до вимог Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Наступною вимогою було прискорення процедури люстрації в органах ДФС Чернігівської області, а також призначення нових керівників з урахуванням пропозицій громадськості на конкурсній основі.

З цього приводу повідомляємо, що відповідно до Закону України від 16.09.2014 року №1682-VII «Про очищення влади» всі посадові особи органів ДФС у Чернігівській області підлягають люстраційній перевірці.

Крім того, зазначаємо, що відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ (зі змінами і доповненнями) прийняття на державну службу на посади третьої-сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини