Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 10:19:05

Повідомлення Головного управління ДФС у Чернігівській області щодо акції протесту

04.02.2015   10:20Агенцiя

3 лютого біля приміщення Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулася акція за участю окремих представників громадськості та бізнесу Чернігівщини.

Організаторами даної акції була зачитана та передана керівництву Головного управління ДФС в області резолюція щодо вимог учасників мітингу.

У зв’язку з даною подією, Головне управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома громадськості та платників податків наступну інформацію.

Однією з вимог резолюції було термінове відшкодування ПДВ експортерам області, які виконали доручення Прем’єр-міністра по збільшенню експорту до країн ЄС.

З приводу даного питання повідомляємо, що у 2014 році суб’єктам господарювання Чернігівської області фактично відшкодовано на розрахункові рахунки 382,7 млн.грн., з них експортерам - 370,6 млн.грн. У порівнянні з 2013 роком рівень відшкодування на рахунки підприємств-експортерів зріс на 118,8 млн. грн. або на 47 відсотків.

У січні 2015 року підприємствам-експортерам повернуто на розрахункові рахунки 55,7 млн. грн. Також, підтверджено перевірками та відповідно до діючого Регламенту процедури відшкодування, включено по них у можливі обсяги 43,1 млн.грн.

Окрім цього, зазначаємо, що по всіх суб’єктах господарювання, із сумою заявленого бюджетного відшкодування до 100 тис. грн., рішення по яких приймає ГУ ДФС у Чернігівській області, відшкодування проводиться відповідно до Регламенту та у встановлені законодавством терміни. Скарги та зауваження по даній категорії платників в області відсутні.

Черговою вимогою було створення Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області на законних підставах.

Інформуємо, що враховуючи численні звернення представників інститутів громадянського суспільства, продовжено термін подання документів для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області до 20 лютого 2015 року (включно). Відповідне повідомлення ще 29 січня було розміщено на суб-сайті Головного управління у розділах: «Новини», «Анонси» та «Громадська рада». Також оприлюднено перелік та зразки заповнення документів.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні відбудуться 03 березня 2015 року о 14 год. 30 хв., у приміщенні ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11.

Таким чином, Громадська рада буде створена з урахуванням отриманих заяв та з дотриманням процедури її формування, відповідно до вимог Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Наступною вимогою було прискорення процедури люстрації в органах ДФС Чернігівської області, а також призначення нових керівників з урахуванням пропозицій громадськості на конкурсній основі.

З цього приводу повідомляємо, що відповідно до Закону України від 16.09.2014 року №1682-VII «Про очищення влади» всі посадові особи органів ДФС у Чернігівській області підлягають люстраційній перевірці.

Крім того, зазначаємо, що відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ (зі змінами і доповненнями) прийняття на державну службу на посади третьої-сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Антитерористичні навчання

Увага! Антитерористичні навчання 09:21

24 червня Антитерористичний центр при Службі безпеки України в Чернігівської області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки 09:09

За дорученням керівника Чернігівської обласної прокуратури прокурором у кримінальному провадженні вручено письмове повідомлення про підозру 59-річному колишньому сільському голові у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини