Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 10:23:08

До Чернігівської міськради звернулися представники громадських організацій із пропозицією створити в Чернігові площу Небесної сотні

04.02.2015   08:07

3 лютого голова Чернігівського обласного об"єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" Василь Чепурний звернувся до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з листом.

З метою вшанування загиблих Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави в грудні 2013 – лютому 2014 року на Майдані в столиці України, до Чернігівської міської ради звернулися представники громадських організацій із пропозицією назвати в Чернігові частину скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Це питання було розглянуто і одноголосно підтримано на засіданні комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова (протокол від 05 серпня 2014 р. № 1).

25 листопада 2014 року на нараді заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова з керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради та представниками громадських організацій обговорено процедуру подання ініціативи щодо найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги площею Небесної сотні, а також порядок проведення громадських слухань.

Враховуючи вище зазначене, відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 11 жовтня 2007 року (21 сесія 5 скликання), підпункту 2.2 пункту 2 Положення про громадські слухання у м. Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 29 жовтня 2009 року (43 сесія 5 скликання), звертаємося з пропозицією до міського голови ініціювати громадські слухання шляхом прийняття розпорядження про проведення громадських слухань 24 лютого 2015 року з 18.00 до 20.00.
Місце проведення громадських слухань: зал засідань міської ради м. Чернігова (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).
На громадських слуханнях обговорити питання: найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Відповідно до підпункту 3.6. пункту 3 Положення про громадські слухання у м. Чернігові пропонуємо до складу Дорадчого комітету включити представників громадських організацій та установ (за згодою):
1. Чернякова Сергія Васильовича, ученого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»;
2. Чепурного Василя Федоровича, голову Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка;
3. Бондарева Олександра Анатолійовича, члена правління Громадської організації «ГРІМ»;
4. Жимолостнову Світлану Кузьмінічну, представника профкому профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців „Єдність”».

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини