Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 17:28:10

Сергій Журман: Рік буде складним, тому усім треба працювати з максимальною відповідальністю

13.01.2015   08:05Агенцiя

На цьому в.о. голови обласної державної адміністрації наголосив 12 січня під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Він акцентував увагу присутніх на необхідності у найкоротші терміни завершити процес формування основного фінансового документу області, адже вже наступного тижня проект бюджету планується розглянути на сесії обласної ради.

Також під час наради були озвучені основні завдання на найближчий час, які стосуються життєзабезпечення регіону. Це, зокрема, виплата зарплат та пенсій, вчасні розрахунки за спожиті енергоносії, надання соціального захисту та підтримки особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та зони проведення АТО та інші.

– 2015-й рік обіцяє бути надзвичайно складним у бюджетному плані і на рівні держави, і на рівні області. Маємо бути готовими як до зовнішніх, так і внутрішніх викликів. Тому закликаю всі служби, управління та департаменти до спільної, злагодженої та скоординованої роботи. Ми несемо солідарну відповідальність за збереження стабільної ситуації в регіоні та вирішення непростих завдань, що виникнуть протягом року, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини