Управлінням СБУ в Чернігівській області спільно з іншими силовими відомствами посилено заходи з охорони об'єктів промисловості та інфраструктури
У місцях масового скупчення людей, вживається комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів. В оперативному режимі працює регіональна координаційна група Антитерористичного центру при УСБУ.
Управління СБ України в Чернігівській області звертається до чернігівців з проханням бути пильними. Інформацію про перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, а також у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, отримання інформації про осіб, які причетні до незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, слід повідомляти за номером «телефону довіри»: (0462) 676-208.
Нагадуємо, що при виявленні вибухових пристроїв необхідно якнайшвидше повідомити про це органам МВС за номером телефону 102. При цьому не можна наближатися до підозрілого предмету (граната чи інший бойовий припас, підозрілий пакунок або валіза), забезпечити безпеку людей поблизу цього місця.
Зателефонувавши за номером 102, необхідно зазначити своє прізвище та ім’я, домашню адресу, номер телефону, також точне місцезнаходження вибухового пристрою. Правоохоронців слід поінформувати, де буде чекати їх приїзду особа, котра виявила знахідку.
У безпосередній близькості до підозрілого предмету користуватися мобільним телефоном забороняється з міркувань безпеки. Адже не виключається можливість управління пристроєм на відстані.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.