Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 02:42:56

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

10.12.2014   08:41

За повідомленням аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської облради 8 грудня під головуванням Арсена Дідура відбулося позапланове засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

В його роботі взяли участь: голова Прилуцької райдержадміністрації Іван Тютюнник, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко та старший прокурор відділу захисту інтересів громадян та держави в суді по земельних питаннях Володимир Шмаровоз.

На засіданні розглянуто питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» та «Про вирішення питань врегулювання земельних відносин у Прилуцькому районі» та.

За результатами обговорення, постійна комісія запропонувала Департаменту агропромислового розвитку на черговому засіданні Колегії заслухати інформацію управління агропромислового розвитку Прилуцької районної державної адміністрації стосовно ефективності використання у районі земель для товарного сільськогосподарського виробництва.

Також депутати рекомендували місцевим державним адміністраціям враховувати позицію органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями державної власності та не витребуваними паями. Крім того, доручили прокуратурі області із залученням інспекції сільського господарства краю здійснити перевірки використання земельних ділянок, власники яких не реалізували своїх прав для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За підсумками розгляду питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» постійна комісія прийняла рішення звернутися до голови Чернігівської обласної ради М.Звєрєва та в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації С. Журмана щодо проведення 10 грудня наради по вивченню та пошуку шляхів врегулювання порушеного на засіданні питання. До участі у нараді рекомендовано залучити керівника публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго» Касіча Ю.П., представників прокуратури, Служби безпеки України, міліції та депутатів обласної ради.

Захід не анонсувався.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини