Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 17:36:39

Сергій Журман: Роботу по заготівлі твердих видів палива в районах треба прискорити

09.12.2014   08:28Агенцiя

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації говорив 8 грудня під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Зараз на котельнях бюджетних установ заготовлено 60,9% від потреби вугілля, торфу – 78,7% та 95,8% дров.

Сергій Журман наголосив: особисту відповідальність за забезпечення твердим паливом лікарень, шкіл та інших соціально важливих закладів області твердим паливом несуть керівники районів та директори обласних департаментів.

Найбільше твердого палива не вистачає освітнім закладам Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Куликівського та Менського районів.

У медичній галузі «мінусують» Бахмацький, Бобровицький, Городнянський та Прилуцький райони.

За словами в.о. голови облдержадміністрації, така ситуація є неприпустимою, оскільки за будь-яких обставин люди повинні бути з теплом.

– Я буду ще раз говорити з головами райдержадміністрацій, а керівники управлінь та директори департаментів мають вивчити ситуацію по своїх районах.

Зрозуміло, що через військові дії на сході ми не можемо отримати звідти вугілля, проте деякі посадовці продовжують сидіти склавши руки і чогось чекають. Не чекайте, шукайте можливості поповнення запасів твердого палива. Якщо треба, будемо разом шукати варіанти виходу з ситуації, коли по проведеним тендерам не проводяться поставки, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини