Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:37:00

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО

04.12.2014   07:22

3 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв підписав розпорядження «Про створення робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей». І вже сьогодні відбулося перше засідання групи, яке провів її керівник, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

В ході засідання були окреслені наболілі проблеми, пов'язані з реабілітацією військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, з наданням психологічної підтримки громадянам, які вимушено залишили свої помешкання у зв'язку із веденням бойових дій на Сході України, а також проаналізовані та розглянуті оптимальні шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи результати засідання, Валентин Мельничук подякував членам робочої групи, в числі яких - депутати обласної ради, керівники лікувальних закладів області, громадських організацій, військові, фінансисти, психологи волонтери - за активну участь в обговоренні, а також пообіцяв представникам центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» відвідати вже найближчим часом цей заклад, що нині потребує ремонту і дооснащення, аби оцінити існуючий стан справ та можливі перспективи стосовно вирішення порушених сьогодні питань.

Як було наголошено, наступне засідання робочої групи планується провести вже через тиждень.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.