Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 13:57:41

Визначено перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з обласного фонду ОНПС

26.11.2014   08:42

Визначено перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з обласного фонду ОНПС 25 листопада заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове засідання робочої групи з підготовки проекту Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) Чернігівської області на 2015 рік.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко, голови постійних комісій обласної ради - з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур та з питань зв'язку, транспорту і енергетики Михайло Мальований, інші.

Учасники наради обговорили питання щодо формування видатків з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Окрім цього, постійній комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів рекомендовано розробити та внести на розгляд пленарного засідання обласної ради проект Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на завершення робіт з утилізації пестицидів у Чернігівській області, яких на сьогодні залишилося близько 280 тонн.

За результатами засідання члени робочої групи прийняли протокольне рішення щодо затвердження переліку природоохоронних заходів на 2015 рік та заодно рекомендували Департаменту екології та природних ресурсів розробити відповідний проект рішення для внесення на чергове засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини