Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 20:45:33

Поневіряння бійців 41-го окремого мотопіхотного батальйону у Чернігові. ВІДЕО

21.11.2014   14:03Агенцiя

Ось уже два дні бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону на залізничній станції Чернігова без продуктів харчування, гарячої страви, в холодних пасажирських вагонах чекають відправки в зону АТО.

На даний момент техніка, яка прибуває на погрузну, розкомплектована. Не має комплектів ключів для ремонту, резина на автомобілях не придатна для експлуатації. Військове командування відмахується від проблем бійців батальйону. За словами командира вогневої підготовки Вячеслава Ліхоніна, якби не чернігівські волонтери, то ми б уже рубали лісові насадження.

Після зустрічі і відвертої розмови з бійцями постає таке враження, що цей батальйон з його проблемами військовому командуванню стоїть як кістка у горлі. Аби тільки випхнути, так сказати, а там бійці самі розберуться.

Та ні ж бо, мабуть вони ще тут у Чернігові поставлять крапку – хто куди поїде. А чекати вже недовго. Тільки ж з чим їхати. 

Як сказали бійці «півроку назад їхав велосипедний батальйон, а тепер виходить знову». Виникає питання, а де ж  ті мільйони які держава виділяє для армії. Чому бійці 41-го батальйону поневіряються, чому вони голодні, чому немає комплектації техніки, патронів, сухпайків. А що важко пригнати польову кухню та накормити бійців гарячою їжею. А командування від бійців тікає і не дає відповіді на їх запитання.

Текст Віктор Кошмал

Сюжет Garmata

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини