Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:10:34

Як стати відомим у районі? Приклад з піар-життя народного депутата

27.01.2012   17:01

Продовжуючи проводити моніторинг всіх обласних та районних видань Чернігівщини, інколи потрапляєш на чудові приклади того як або запам’ятатися виборцю або “замозолити очі” електорату. Але головне правило нагадати про себе не менше 8 разів майже виконується. Для прикладу візьмемо комунальну газету “Життя Семенівщини”.

Рибаков Ігор

Рибаков Ігор

Це видання виходить накладом 4324 екземплярів. На сьогодні по охопленню на тисячу жителів найбільш рейтингова газета області – на одну тисячу жителів 227 примірників. Вже багато років Семенівщина надає приклад всім іншим – практично кожна родина району отримує газету.


Останні два примірники за 18 та 21 січня яскраво показують як команда народного депутата Ігоря Рибакова використовує комунальне ЗМІ, аби їх патрон запам’ятався жителям району.

Приводом для цього використовуються відкриття комп’ютерного класу, кабінету фізики та свято Маланки.
У Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на початку року було відкрито комп’ютерний клас за кошти державного бюджету. Газета “Життя Семенівщини” від 18 січня 2012 року розмістила матеріал про урочисте відкриття класу, присутність на святі голови РДА С.В.Євменова, голови райради Л.М. Салімона та представника народного депутата України І.Рибакова – керівника служби депутатської групи “Реформи заради майбутнього” Т.В.Іванової.

Від депутата Рибакова школа отримала багатофункціональний пристрій. У вітальному слові представниця запевнила: “…і надалі можна сподіватися на підтримку народного депутата І.О.Рибакова, який приділяє велику увагу питанням соціально-економічного розвитку Чернігівської області”.
В цьому ж випуску газета повідомила, що пані Іванова побувала з візитом у багатодітній родині в Іванівці і подарувала ноутбук від Ігоря Рибакова. А також подарувала солодощі в дитячому садочку “Ромашка” та ЗОШ І-ІІІ ступеня в с.Погорільське.

Таким чином, у номері від 18 січня газета присвятила пану Рибакову 3 статті. Слід відмітити, що один багатофункціональний пристрій, ноутбук і солодощі – це єдине за що реально довелося сплатити, бо газета за розміщення певно грошей не взяла – матеріали не помічені як іміджеві або рекламні.
Наступний номер “Життя Семенівщини” від 21 січня 2012 року розповів своїм читачам про відкриття сучасного кабінету фізики за участі керівництва району та представників народного депутата Ігоря Рибакова. Обладнання для кабінету фізики, до якого входять комплект комп’ютерної техніки, мультимедійна дошка, проектор та інше – “це один з етапів покращення матеріальної бази навчальної бази учбового закладу”. А від нардепа пані Іванова подарувала гімназії принтер. І знову вона запевняла учнів та вчителів, що “…і надалі можна сподіватися на підтримку народного депутата І.О.Рибакова, який приділяє велику увагу питанням соціально-економічного розвитку Чернігівської області та Семенівського району”.

В цьому ж номері газети розміщена подяка від батьків, вчителів та дітей Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступеня народному депутату Ігорю Рибакову. В якій вони кажуть: “Від щирого серця висловлюємо їм (народному депутату І.Рибакову та голові РДА Євменову – авт.) велику подяку за чудову можливість займатися у новому комп’ютерному класі”.
На другій сторінці видання також згадується народний депутат. Цього разу його представниця завітала на свято Державного Гімну України, яке проходило в Семенівській школі №5. І знову школі дарують принтер. І знову учнів, вчителів та гостей свята пані Іванова запевняє, що Ігор Рибаков дуже переймається і турбується про жителів Семенівщини і завжди буде їм допомагати.

Тож ще три публікації про Ігоря Рибакова розмістила газета “Життя Семенівщини” у номері від 21 січня.
І це при тому, що весь цей шквал інформації породили два принтери, багатофункціональний пристрій, ноутбук та солодощі.
Цікаво чи продовжить народний депутат допомогати у придбанні витратних матеріалів до цієї оргтехніки, які часто дорожчі за сам пристрій?
Хочеться вірити, що району “… і надалі можна сподіватися на співпрацю та підтримку народного депутата”.
Це з одного боку. А з іншого, працівникам народного депутата бажано через декілька місяців перевірити як використовуються їх подарунки.

P.S. Проект “Чернігівський монітор” продовжує моніторинг районних та обласних ЗМІ і у 2012 році. Огляд за січень можна буде прочитати в рубриці “Моніторинг, дослідження, аналітика” після 5 лютого.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини