Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 09:36:29

Звернення народного депутата України Ігоря Рибакова

12.11.2014   22:00Агенцiя

Шановні мої земляки!

Оголошені офіційні результати парламентських виборів. Як саме вони проходили  на нашому, 207-му окрузі, - ви  знаєте не гірше за мене. Та зараз я не буду вдаватися до переліку фальсифікацій чи аналізу  однієї  з найбрудніших виборчих кампаній. Що сталося - те сталося, і Бог суддя тим, хто спотворив результати народного волевиявлення на окрузі.

Не хочу тут згадувати про той негатив, який лився на мене протягом усієї виборчої кампанії. Я пробачаю цим людям, бо вони не достойні гніву… Хочу сказати вам світлі і чисті слова. Хочу  подякувати усім вам, кожному з вас, мої дорогі, хто поставив позначку "плюс" коло мого прізвища у виборчому бюлетені. Знайте - ваша довіра, ваша шана і ваша любов - для мене в тисячу раз цінніші від депутатського мандату. Я гордий з того, що за мене на нашому окрузі - одному з найменших за кількістю виборців  в Україні - віддало голоси близько тридцяти тисяч людей! Без фальсифікацій, без залякувань, без адмінресурсу, без махінацій, без брудних технологій, без "групи підтримки" із обласного МДС, СБУ - як це робилося задля "липової" перемоги мого конкурента. Тридцять тисяч мешканців нашого чудового краю засвідчили мені свою довіру і свою  повагу! Дякую вам, мої рідні, за це!

Всі прекрасно розуміють, що перемога із відривом у майже чотири з половиною сотні голосів, яка дісталася моєму конкуренту - це не перемога, це технології. Але - Бог йому суддя.

Вдячний Господу  і долі за всі ці роки співпраці з вами. Ми багато зробили, багато - не встигли. Я особисто чимало почерпнув від спілкування з кожним із вас, я вчився у вас мудрості, добра і всепрощення.

Але - тепер у вас є новий представник у вищому законодавчому органі країни, тож пильно слідкуйте, як і що він буде робити для округу, чи виконає свої передвиборчі обіцянки, чи не обдурить вас, полишивши сам на сам зі своїми проблемами.
Зі свого  боку можу сказати - та команда народних депутатів, яку я провів до новообраного Парламенту VIII скликання по ряду одномандатних округів в інших областях, теж буде пильно стежити за роботою вашого представника у Верховній Раді України. Не сумніваюсь у тому, що ця команда народних депутатів буде гідно виконувати свої прямі обов'язки та відстоювати правду і справедливість не тільки для вашого краю - для всієї України.

2 листопада ми освячували новий храм Різдва Пресвятої Богородиці у  древньому,  забутому владою та не забутому Богом  селі  Грем`яч Новгород-Сіверського району. Я навмисне попросив  священика освятити  храм вже після виборчої кампанії, аби мої політичні конкуренти - люди без честі та совісті - не стали кричати про якийсь підкуп чи  технології.

Так от - я був вражений! Вражений тим, що на освячення зійшлося  абсолютно все село, понад тисячу людей. Серце стискалося, бо люди, обступивши мене, плакали і запитували:  "Як же так сталося? Що з нами тепер буде? Де ж правда?".

І я не знав, що їм відповісти. Бо Правда і Справедливість дійсно  обминули наш край на цих виборах. Але - все ж мусите добиватися правди, мусите відстоювати справедливість, мусите контролювати кожен крок того, кого  назвали народним депутатом від 207-го виборчого округу. Просто пам'ятайте, що влада - це ви! А депутати - це просто виконавці вашої волі! Будьте сміливим, не бійтеся говорити правду! Тому що правда - це найпотужніша зброя.

Дорогі мої Кожному з вас, кожній родині я бажаю миру і благополуччя, здоров'я, сімейної радості, втіхи у дітях та онуках.
Як православний християнин молився й молюся за Україну, за  усіх вас. Благаю у Господа Бога нашого Ісуса Христа милості, миру та спасіння душі для кожного із нас.

Будьте з Богом! Ваш народний депутат Ігор Рибаков

PR

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.