Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 22:25:42

Звернення народного депутата Владислава Атрошенка до виборців Чернігівщини

07.11.2014   09:25Агенцiя

Дорогі земляки! Шановні мої виборці!

В першу чергу, я хотів би сказати слова подяки за ту підтримку, яку Ви висловили всій команді Президента, яка впевненно перемогла на Чернігівщині.

Особливо хотів би подякувати виборцям 206 округу. Ваша підтримка понад 51% голосів - головна відповідь популістам, «найманим люстраторам» та всім, хто намагався побудувати свою кампанію на брехні, критиці та бруді, витрачаючи на це шалені кошти.

Переконаний, результати цих виборів довели, що голос виборця – це найкраща та найчесніша люстрація, якої так вимагало суспільство під час та після Майдану.

Проєвропейську парламентську коаліцію, яка, я переконаний, буде сформована у стислі терміни, чекає надзвичайно відповідальна робота. Разом із Президентом та Урядом Парламент повинен працювати над вдосконаленням законодавства та наближенням його до європейських стандартів, що забезпечить підвищення рівня життя людей.

Як і у минулому скликанні, не полишатиму свою роботу в окрузі. Ваша підтримка для мене – свідчення високої довіри, яку я намагатимуся підтверджувати своєю відповідальною роботою. І я залишаюся вірним принципу своєї роботи, оголошеному ще у 2012 році – завжди з людьми та для людей.

Також хочу подякувати виборцям 205 округу, які підтримали Валерія Куліча. Відтепер, інтереси виборців обох округів Чернігова представлятимуть депуати з однієї команди. Одна з головних задач для нас в Чернігові - викинути зі своїх крісел корумпованих чиновників, які роками грабують наше місто. Тільки після цього ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання Чернігова.

Попереду надзвичайно багато роботи, тому не зупиняймося на досягнутому!

Дякую Вам і закликаю до спільної роботи всіх небайдужих чернігівців! Разом з Вами ми зробимо більше!

З повагою, Владислав АТРОШЕНКО

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.