Через селян бійці батальйону "Чернігів" не хочуть повертатися в АТО. ВІДЕО
6-го листопада о 10 годині ранку жителі сіл Новоселівка, Бобровиця та Ульянівка вдруге перекрили рух транспорту на виїзді із Чернігова у Новгород-Сіверському напрямку.
Головна вимога: повернення селянам пасовищ, площі яких були роздані бійцям АТО без відома людей.
Нагадаємо, що 11-го вересня селяни вже перекривали цю міжнародну трасу, а також відвідували 3-го жовтня Держземагенство у Чернігові, вимагаючи скасувати рішення про передачу 64 земельних ділянок бійцям АТО на території пасовищ.
6 листопада обурені селяни не пропускали транспорт аж до вечора по причині затягування судової справи по факту передачі земельних ділянок бійцям АТО на території пасовищ. У результаті чого при в'їзді до Чернігова утворилися затори.
Сільський голова Ульянівки каже, що на останньому сьомому суді по цій справі один із бійців АТО погрожував їй розправою у разі виграшу селян. Присутній на мітингу боєць спецбатальйону "Чернігів", висловив здогадку, що сільський голова може бути зацікавлена у відстоюванні пасовища для подальшого продажу цієї землі меценатам. Військовослужбовець поділився: "Після таких акцій від земляків, немає бажання їхати у АТО та захищати свою країну".
До селян та бійців приїхав заступник прокурора Чернігівської області В’ячеслав Кривов’яз. Він повідомив, що на сьогоднішній день Держземагенство призупинило передачу земельних ділянок. Але остаточне рішення по цій справі винесе суд, котрий до цього часу затягується. Заступник прокурора також запросив представників обох сторін конфлікту прийняти участь у роботі міжвідомчої робочої групи по вирішенню питання із пасовищами, яка відбудеться у цю п'ятницю.
Текст і відео Garmata.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.