КВУ підбило підсумки спостереження на виборах в Чернігівській області
Про підсумки спостереження від Комітету виборців України на позачергових парламентських виборах 27 жовтня 2014 року в дискусійному клубі «Експертна думка» прозвітував Володимир Андрійченко, представник КВУ в Чернігівській області.
Довготермінові спостерігачі від КВУ працювали на Чернігівщині з кінця серпня. У день виборів на дільницях знаходилися 55 короткотермінових спостерігачів, котрими суттєвих порушень, що могли б вплинути на результат, не зафіксовано, однак було виявлено дуже багато дрібних.
На сайті ЦВК постійно йде оновлення інформації, тому говорити про остаточні результати зарано. За попередніми даними по 205 мажоритарному округу переміг Валерій Куліч, по 206 – Владислав Атрошенко, по 207 – Ігор Рибаков, по 208 – Валерій Давиденко, по 209 – Олександр Кодола, по 210 – Олег Дмитренко. На даний час більшістю комісій опрацьовано близько половини бюлетенів, а тому результати ще можуть змінитися.
Кричущим порушенням було те, що окружний адміністративний суд в день та ніч виборів просто не працював. Фактично оскаржувати дії та бездіяльність окружних виборчих комісій було неможливо. Самому Володимиру не відразу вдалося подати до суду скаргу на бездіяльність члена ОВК. Як пояснив представник КВУ, скарга полягала в тому, що документи від ДВК працівником окружної комісії приймалися коробками «на віру», в той час, як має перевірятися кожен пакет. «У коробках може бути що завгодно, навіть туалетний папір», - зауважив Володимир. Наразі скарга розглядається окружним судом.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.