Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 01:34:53

"Опозиційний блок" буде єдиною опозиційною політичною силою у парламенті

27.10.2014   15:49Агенцiя

Партія «Опозиційний блок» веде свій паралельний підрахунок. На дільничних комісіях працювали спостерігачі і члени комісій, які оперативно передають дані по голосуванню в центральний штаб партії.

За результатами цього паралельного підрахунку «Опозиційний блок» набирає не менше 10% і посідає третє місце на цих парламентських виборах. Таким чином, «Опозиційний блок» буде єдиною опозиційною партією у парламенті.

Можливі порушення під час підрахунку та передач протоколів

«Опозиційний блок» побоюється фальсифікацій результатів, оскільки вже зафіксовано досить прецедентів і на західній, і на східній Україні. Про це на брифінгу у понеділок 27 жовтня заявив один з лідерів «Опозиційного блоку» Сергій Ларін.

«Нас дуже тривожить ситуація, яка відбувається на західній і східній Україні. По-перше, на тих територіях, де ми отримали хороший результат, є спроби блокувати роботу ОВК. По-друге, на західній Україні, наприклад у Львівській та Івано-Франківській областях — аномальна явка. Якщо вірити статистиці, то в день голосування ближче до 8-ї вечора люди тисячами пішли виборчі дільниці. Така аномальна активність може бути пов'язана з фальсифікаціями», — упевнений Сергій Ларін.

За словами політика, «Опозиційний блок» зробить все, щоб захистити результати виборів, захистити голос кожного виборця.
 
Результати партії в інших областях

По окремих областях України — Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській — «Опозиційний блок» отримав найбільше від інших партій голосів виборців. І це, незважаючи на масові порушення з боку провладних партій та кандидатів, їх тиск на опонентів із використанням воєнізованих формувань.

«Люди обрали мир, впевненість у завтрашньому дні та відновлення промисловості», — заявив один з лідерів «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул, коментуючи результати виборів у Дніпропетровській області.

Як вже неодноразово повідомляли ЗМІ, саме на Дніпропетровщині було зафіксовано найбільше випадків порушення закону щодо учасників виборчого процесу. Зокрема, тут було зафіксовано 91 випадок порушення прав партії «Опозиційний блок» щодо здійснення агітації. Це напади на агітаційні намети, застосування грубої фізичної сили та примусу до агітаторів, а також знищення агітаційних матеріалів.

Неодноразовими також по всій країні були факти нападів, силового та психологічного тиску на членів окружних та дільничних виборчих комісій від «Опозиційного блоку». Мали місце і телефонні погрози, перешкоджання вільному проходу до приміщень виборчих комісій. Поширеною була практика знищення об’єктів політичної реклами — білбордіви та сіті-лайтів — шляхом їх підпалів, технічного демонтажу конструкцій, обливання фарбою тощо. Так, тільки, протягом однієї доби в одній з областей було знищено близько 200 сіті-лайтів.

Результати по Чернігівщині

«За результатами паралельного підрахунку голосів «Опозиційний блок» отримує до 5% голосів Чернігівців. Це хороший результат для нової політичної сили», — каже Анатолій Мельник, депутат обласної ради, керівник виборчого штабу «Опозиційного блоку».

Спостерігачі «Опозиційного блоку» працювали майже на всіх дільницях області. Фіксували окремі порушення у день голосування, а найбільше — під час виборчого процесу.

«Окремо варто зазначити вкрай низьку явку на цих виборах — 56,9%. Це найнижча явка на парламентських виборах. Думаю, причиною стали агресивні дії окремих політичних сил, залякування виборців, використання людей у масках та у камуфляжах для політичного тиску на опонентів», — каже Анатолій Мельник.

Партія отримала результат, який стане основою для подальшої роботи для участі у місцевих виборах. Адже фактично «Опозиційний» блок — це єдина політична сила, яка здатна зупинити узурпацію влади.

Прес-служба «Опозиційного блоку»

PR

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини