Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 17:13:26

В нову Раду проходить 7 партій - екзит-поли

26.10.2014   20:26Агенцiя

На позачергових парламентських виборах до Верховної Ради "Блок Петра Порошенка" набирає 23% голосів.
Такі дані оприлюднили за результатами Національного екзіт-полу на прес-конференції в Укрінформі.
Блок Петра Порошенка – 23%
Народний фронт – 21,3%
Самопоміч – 13,2%
Опозиційний блок – 7,6%
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,4%
ВО "Свобода" – 6,3%
ВО "Батьківщина" – 5,6%
"Громадянська позиція" – 3,5%
КПУ – 2,9%
Сильна Україна 2,6%
Правий сектор 2,4%
Заступ -1,8
Решта – менше 1%.
Національний екзит-пол був проведений трьома соціологічними службами: Фонд "Демократичні ініціативи ім.І.Кучеріва", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім.О.Разумкова.
Згідно з даними екзит-полу "Україна. Парламентські вибори-2014", проведеного Центром "Соцмоніторинг" та Українським інститутом соцдосліджень ім. Яременка, голоси виборців розділились так:
"Блок Петра Порошенка" – 23,1%;
"Народний фронт" – 19,7%;
"Самопоміч" - 11%;
"Опозиційний блок" - 9,9%;
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,6%;
ВО "Свобода" – 5,8%;
ВО "Батьківщина" – 5,7%.
За даними Міжнародного екзит-полу, оприлюдненого на прес-конференції в УНІАН, "Блок Петра Порошенка" набираеє 22,2%.
"Народний фронт"- 21,8%
"Самопоміч" - 14.2%
"Опозиційний блок" - 7,8%
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,4%
ВО "Свобода" - 5,8%
ВО "Батьківщина" - 5,6%
"Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,2%
КПУ - 2,9%
"Сильна Україна" - 2,7%.
За даними екзіт-полу від Студії Савіка Шустера, оприлюдненого в ефірі телеканалу "Україна", Блок Петра Порошенка набирає 23,2%.
"Народний фронт" Арсенія Яценюка – 20,7%
"Самопоміч" – 13%
"Опозиційний блок" – 8%
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,8%
ВО "Свобода" – 5,8%
ВО "Батьківщина" – 5,5%
"Громадянська позиція" Анатолія Грценка – 3,1%
КПУ – 2,9%
Сильна Україна – 2,8%.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини