Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 14:24:58

"Універсальні бійці" незаконно перебували на дільниці на території 207 виборчого округу

26.10.2014   11:19Агенцiя

На 207 виборчому округу в приміщенні для голосування незаконно перебували двє молодиків без документів, які дають право знаходитися на дільницях.

Про це повідомляє сайт "Події та коментарі"

Документи, що посвідчували їхню особу були звичайні роздруковані бейджі від всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі», куди ручкою були просто вписані їх імена, та поставлена печатка відповідної профспілки.



Також вони пред’явили листа від чернігівської обласної громадської організації «Федерація універсального бою», в якій зазначено, що ці молодики перебувають на дільниці з метою «незалежного громадського моніторингу та спостереження», в якості «неофіційних спостерігачів» на території саме 207 округу.



Таких «спостерігачів» зафіксували на трьох дільницях у смт.Сосниця. Зокрема, №740727, №740728 та №740729. Присутність таких же молодиків наразі зясовують іна інших дільницях.

Водночас, закон про вибори народних депутатів не передбачає перебування в приміщенні для голосування жодних неофіційних «спостерігачів». Перелік громадських організацій, які мають право здійснювати спостереження за виборами знаходиться на сайті ЦВК.

Наразі, згідно інформації від спостерігачів ПіК, ці молодики були виведені поза межі приміщення для голосування. Але вони продовжують знаходитися біля дільниці.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини