"Заступ" планує дозволити паралельне ходіння євро в Україні
ЦІКАВО. Одним з перших законопроектів, який депутати від партії «ЗАСТУП» мають намір винести на голосування нової Верховної Ради, буде дозвіл вільного ходіння євро в Україні.

Про це заявила лідер партії Віра Ульянченко.
За її словами, йдеться про паралельне ходіння національної та єдиної європейської валюти - євро.
«Можливість отримувати виручку у валюті відкриє перед тисячами невеликих сільськогосподарських і переробних підприємств можливість брати дешеві кредити під 5-10% річних. Також в українських компаній, завдяки дозволу приймати виручку в євро, виросте обсяг оборотних коштів, що дасть можливість інвестувати у свій розвиток, включаючи і модернізацію виробництва. На сьогоднішній день це вкрай важлива обставина, враховуючи те, що банки або зовсім не кредитують вітчизняний бізнес, або надають кредити під явно завищені відсотки в поєднанні з надто жорсткими умовами», - заявила Віра Ульянченко.
За словами лідера «ЗАСТУПу», для простих громадян найприємнішим наслідком такого рішення стане відсутність зростання цін. Крім того, у зарубіжних компаній-виробників з'явиться стимул відкривати в Україні свої представництва та фірмові магазини. А це - приплив інвестицій в економіку, нові робочі місця, додаткові надходження до бюджету у вигляді сплати податків і митних зборів.
«Відповідний законопроект вже готується командою наших економістів. Він буде винесений на голосування на одному з перших засідань Верховної Ради нового скликання», - запевнила політик.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.