Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 03:11:25

Екологічний транспорт треба розвивати

24.10.2014   15:36Агенцiя

У цьому переконаний кандидат у народні депутати України від округу №205 Анатолій Долеско. Щоб обговорити питання транспортної галузі, він зустрівся з колективом Чернігівського тролейбусного управління.

Реформування системи громадських перевезень та покращення їх якості особливо хвилює чернігівців. Потребу в цьому бачить і сам начальник Чернігівського тролейбусного управління Олег Коржов. Керівник наголосив, що держава сьогодні не виконує своїх зобов’язань щодо необхідного фінансування, а тому існують проблеми з постачанням та обслуговуванням рухомого складу.

Анатолій Долеско оглянув господарство тролейбусного управління та звернув увагу на занедбаністьмашин, що виходять на лінію. Сам же кандидат вбачає вихід із ситуації у здійсненні комплексних ефективних заходів.

— Я вважаю, що всі питання, які стосуються оновлення парку, придбання технічних механізмів для ремонту тролейбусів повинні вирішуватися централізовано, а їх фінансування необхідно здійснювати з бюджету міста, — підкреслив Анатолій Долеско. — Після децентралізації бюджету місто отримає необхідні кошти, за рахунок яких можна буде залучити додаткові ресурси, приміром, пільгове фінансування, для закупівлі нових тролейбусів та загального оновлення парку.

Анатолій Долеско зазначив, що розвиток електротранспорту повинен стати в державній політиці пріоритетним, адже він є екологічним видом транспорту.

PR

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини