Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 15:03:53

Третя лікарня Чернігова – з лапароскопом

24.10.2014   10:21Агенцiя

Нарешті міська лікарня № 3 отримала новее обладнання, на яке так довго чекали чернігівці. За сприяння кандидата в народні депутати по 205 округу Анатолія Долеско якісне медичне обслуговування тепер не міф, а реальність для міста. Людям не доведеться їхати до Києва у пошуках сучасного комплексу для операцій та діагностики.

Велика частина інфраструктури Чернігова – житлові будинки, магазини, в тому числі й лікарня №3 - все це дітища заводу радіоприладів. Будувалися, як його структура ще на початку 80-х. У ці ж роки, згадує головний лікар Віктор Янголь, їм не було рівних! Найновіше обладнання, сучасні технології…

Тепер же більшість апаратів віджила своє, потребує заміни. Із сьогоднішнім фінансуванням оновити все й одразу не реально, зізнаються медики. Тож виживати доводиться лише з благодійниками.

Так, ще кілька місяців тому чернігівський обласний благодійний фонд «Підтримка здоров`я» долучився до збору коштів на сучасний лапароскоп. Це високоточне обладнання дозволяє якісно проводити діагностику та лікування органів черевної порожнини.

На це обладнання самі ж чернігівці назбирали необхідні 303 тисячі гривень. Утім гроші затрималися на рахунку в збанкрутілому банку «Демарк».

- Тільки завдяки Анатолію Долескоми отримали таке обладнання,- говорить Віктор Янголь. – Ми звернулися до нього й одразу ж знайшли підтримку. Долеско залучив цілу групу спеціалістів, а ті вже розробили механізм повернення цих коштів, які зависли в банку.

Гроші то повернули, от тільки зростання долара ще більше підняло в ціні вартість іноземного обладнання.

- Треба було доводити справу до кінця, - каже Анатолій Долеско. – У нашому місті виявилося чимало людей, підприємців, меценатів, які зголосилися підсобити у цій справі. Разом можна багато чого зробити! Так, спільними зусиллями вдалося зібрати ще 200 тисяч гривень, яких не вистачало на заплановане обладнання. 

Завдяки небайдужим міська лікарня № 3 отримала надсучасне обладнання. Про таке колектив лікарів мріяв уже давно. А чернігівці тим паче його зачекалися. Раніше, аби здійснити якісну діагностику та оперативне втручання, треба було їхати в Київ чи інші міста.Тепер все це можна зробити у Чернігові.

Під час зустрічі колективу міської лікарні №3 з кандидатом у народні депутати Анатолієм Долеско також обговорили інші питання, які нині турбують медиків. Зокрема, кандидатзупинився на питанні медичного страхування. До слова, такі поліси вже виправдали себе на «ЧеЗаРа». Протягом 2 років – лише позитивні відгуки від людей. До проекту вже долучаються працівники заводу «РаПід».

Також Анатолій Долеско висловив своє бачення подальшого розвитку медичної галузі. Зупинився, зокрема, на нагальних питаннях та шляхах їх вирішення. Переконаний, що медицина аж ніяк не повинна забезпечуватися за залишковим принципом, а заробітна платня працівників медичних установ повинна бути на належному рівні.

PR

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ