Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 14:47:30

Від інвестицій – до розвитку

23.10.2014   11:17Агенцiя

Побороти погані дороги та створити умови для офіційного працевлаштування таксистів. Невирішеність цих двох питань заважають працювати колективу водіїв таксі «Дарна» у Чернігові вже давно. Озвучили їх під час зустрічі з кандидатом у народні депутати України Анатолієм Долеско, який уже має дієвий механізм їх вирішення.

Стабільний заробіток та робоче місце водій Олег Яриловець має ось уже 10-ть років, відколи працює таксистом в одній з найбільших компаній міста. Пам`ятає, з чого все починалося.

- На фірмі було лише 20 автівок. Але ми постійно інвестували, щороку купували нові машини, автобуси… І так за десяток років у нашому автопарку вже близько 250-ти таксі. Компанія міцно стоїть на ногах.

Каже: фірма перспективна, розвивається з кожним роком, збільшує автопарк.

Утім питань у колективу все ж вистачає. Зокрема, й те, що багато водіїв вимушені, оминаючи закон, працювати в «тіні». Сприяти у тому, щоб люди мали постійне місце роботи та стабільний заробіток, зголосився кандидат у народні депутати України по округу № 205 Анатолій Долеско. Із компанією він співпрацює вже не перший рік. Саме Анатолій Долеско свого часу розробив механізм інвестування, який успішно втілили в таксопарку.

Нині компанія «Дарна» - одна з найбільших платників податку в сфері перевезення в Чернігові. От тільки питання у директора Сергія Лазаренка, куди йдуть ці податки та чому з них не виділяють коштів на ремонти доріг у місті? У відповідь Анатолій Долеско розповів колективу про свою ініціативу, яку можна втілити на законодавчому рівні у Верховній Раді.

- Потрібно, щоб наші з вами податки працювали на нас з вами. Щоб 70 % від усіх оподаткувань залишалися в громадах. І люди самі на місцевому рівні вирішували, на які об`єкти  потрібні першочергові грошові вливання, - говорить кандидат у народні депутати.

Тільки тоді, переконаний Анатолій Долеско, Чернігів (та й усі міста й села України) матимуть хороші дороги, можна буде ремонтувати школи, дитсадки, церкви й музеї, будувати житло та розвивати медицину. Натомість це ніяк не впливатиме на збільшення самого розміру податку. Варто лише по-господарськи їх використовувати, переконаний Анатолій Долеско.

PR

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 14:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 13:03

25 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.