Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 08:41:28

Кандидат свободівець звинуватив колег у підкупі виборців. ВІДЕО

22.10.2014   16:34Агенцiя

Волoдимир Брюховецький, який балотується у народні депутати по 208 округу звинуватив своїх колег, з якими сидів за одним столом, у підкупі виборців під час прес-конференції присвяченої підкупу виборців у Бахмачі 21 жовтня.

На заході були присутні Михайло Голиця, Вячеслав Неволько, Павло Шимко.

Валентин Запорощук та Петро Устенко, які були запрошені на цей захід, але не приїхали.

— Давайте говорити відверто. Запорощук на кожній зустрічі з виборцями роздає людям по банці згущенки, — сказав Брюховецький. — Люди, які зараз сидять зі мною за одним столом, у 2012 році закидали увесь округ подарунками, вкинувши величезне «бабло». Помічник одного з депутатів, який сидить поруч, приходив до мене в Талалаївці і казав: «Скоро День опікунів. Що нам опікунам подарувати. Щось не дороге, але щоб і про нашого кандидата знали?»

Після палкої промови Брюховецький покинув залу і вийшов на вулицю.

PR

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.