Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:41:28

Реабілітація Центру інвалідів в дії

20.10.2014   17:03Агенцiя

Під час зустрічі з колективом Чернігівської міської лікарні №3 до Анатолія Долеско звернулися представники Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» за допомогою.

Справа в тому, що організація інвалідів віднедавна отримала від місцевої влади в оренду приміщення на вулиці Станіславського, 40, яке потребує капітальнішого ремонту: від стелі, стін та підлоги до батарей опалення, які у деяких місцях навіть тріщини пустили.


На тобі, Боже, що мені не гоже

Будинок, куди «вселилися» інваліди, у край занедбаному стані. Побудував його у позаминулому столітті економіст та літератор Й.Є.Дроздов. Дев’ять великих кімнат у приватному будинку, великий коридор, плюс прибудови та санвузол. Але безсумнівно − роки дають про себе знати – нині будівля потребує термінового ремонту, а тому косметичним ремонтом тут аж ніяк не обійтися.


Час іде, лічильник капає…

До того ж в новосельців ще одна проблема. Щомісяця необхідно сплачувати плату за оренду цього будинку - 1700 гривень. До того ж, хоч фізично ще не перебувають тут інваліди, але юридично (на папері, згідно договору) вже за ними набігло 5 тисяч 300 гривень боргових коштів. І це при тому, що деякі з інвалідів, частину своєї пенсії віддають на ремонт приміщення.

Побачивши на власні очі той «подаруночок», що дістався центру інвалідів із легкої руки місцевих чиновників, Анатолій Долеско не стримався в емоціях:
– А чого ще ви чекали від наших чиновників? Це називається: на тобі, Боже, що мені не гоже! Стіни потріскані, будинок занедбаний. Одним словом, роботи – непочатий край. Цей центр реабілітації і сам потребує негайної реабілітації.

Щоб встановити все необхідне обладнання для Центру, потрібно спочатку капітально відремонтувати приміщення. А орендна плата вже накрапала на пристойну суму. Платять її самі ж інваліди з власних пенсій. Це й обурило Анатолія Долеско:
– Це сором і ганьба для наших місцевих чиновників, які хочуть нажитися на інвалідах. Насправді інваліди – це всі ті, хто сидить у владних кріслах і хоче зідрати останню сорочку з людей із обмеженими фізичними можливостями.

Анатолій Долеско вже доручив групі юристів супроводжувати правову підтримку Центру інвалідів, аби оплата оренди за приміщення здійснювалася за рахунок місцевого бюджету. Також кандидат проведе перемовини з керівництвом Смолинського торфобрикетного заводу (який, до слова, днями запустили), щоб допомогли інвалідам із придбанням твердого палива за пільговими цінами.

PR

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.