ЗАЯВА кандидата у народні депутати України Анатолія Сергійовича ЄВЛАХОВА
Шановні виборці! Дорогі земляки!
Як мені стало відомо, на території нашого 207-го виборчого округу готуються провокації з метою дискредитації мого імені, порушення Закону «Про вибори народних депутатів України».
Деякі мої опоненти планують 26 жовтня 2014 року підкуповувати виборців, здійснювати у день виборів, а також напередодні, агітацію, розповсюджувати листівки з текстами провокаційного змісту, вчиняти інші незаконні дії, хоча все це категорично заборонено законодавством.
Заявляю: я ніколи не порушував чинне законодавство, у тому числі Закон «Про вибори народних депутатів України», і не збираюся цього робити в майбутньому.
Я засуджую будь-які методи ведення нечесної передвиборної боротьби, застосування «чорного піару» та інших брудних технологій.
Ставлю до відома правоохоронні органи про свою непричетність до можливих провокацій та вимагаю забезпечити правопорядок.
Шановні виборці, дорогі земляки! Закликаю всіх вас неухильно дотримуватися норм законодавства, не допускати провокацій і бути пильними.
Упевнений, ми з вами гідні чесного вибору, як це передбачено Конституцією та іншими законами України!
З повагою
Ваш кандидат у народні депутати України
Анатолій ЄВЛАХОВ
PR
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.