Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 22:28:42

Дебати у 206-ому виборчому окрузі – 6 кандидатів з 15 долучилися до дискусії

18.10.2014   17:19Агенцiя

Дебати між кандидатами по 206-ому виборчому округу 17 жовтня відбулися у вже звичному форматі, однак до заходу долучилося всього 6 із 15 офіційно зареєстрованих кандидатів.

Віталія Бережного та Миколу Ганжу знайти організаторам не вдалося, пан Вашуров цього дня одружувався, а кандидат Бойправ нині мобілізований. Усі інші, посилаючись на різні причини, взяти участь в дебатах не змогли.

Саме в такому складі відбувся захід у рамках проекту, що реалізується Громадянською мережею ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням.

Самовисуванець Сергій Аверченко. У разі перемоги має намір працювати в екологічному комітеті, бо має відповідний досвід. Є прихильником децентралізації та вважає за необхідне передати на місця повноваження та гроші. Вболіває за підвищення кадрового потенціалу посадовців місцевого самоврядування. Позитивно оцінює перебіг виборчого процесу, у відкритій формі порушень не помічав. Фінансує кампанію за власний кошт – обіцяє публічно презентувати фінальний звіт про використання коштів з виборчого фонду. Свою законотворчу активність пов’язує з виборчою проблематикою та податковим законодавством.

Володимир Велігорський. Не обрав конкретного комітету, в якому міг би реалізувати своє законотворче право. Планує працювати над програмою муніципального житла, впровадженням механізмів роботи муніципальної міліції. Агітацію не проводить, а отже, виборчий фонд не наповнював. Вважає, що першочергово необхідно впровадити закон, що стосується соціального захисту воїнів та їх родин.

Анна Коваленко. Бачить себе, у разі обрання народною депутаткою, в Комітеті інформаційної політики або з дотримання прав жінок. Гендерні квоти в парламенті, боротьба з «постафганським синдромом», запровадження податкових пільг, відкриття вільного доступу до природних ресурсів для простих громадян – проблеми, над вирішенням яких кандидатка планує працювати у якості народного депутата від мажоритарного округу № 206. Вважає, що учасники дебатів грубо не порушували букву виборчого законодавства, але помітила це за кандидатом Владиславом Атрошенком.

Олексій Корж. Принципової різниці у тому, до роботи якого комітету йому долучитися, не бачить. Як потенційний мажоритарний депутат, хоче вирішити проблеми доріг та робочих місць для населення. Нерівні умови, різні фінансові можливості у кандидатів – зауваження, які має до нинішнього виборчого процесу. Проводить агітацію там, де бачить несправедливість. Має на меті вирішити проблему захисту всього українського, євроінтеграційного вибору країни, а також працюватиму над порядком відкликання народних депутатів.

Володимир Поліщук. Для своєї законотворчої діяльності обирає, як потенційний депутат, Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин або боротьби з кримінальною злочинністю. Боротися має бажання з «дурнями та дорогами». Стосовно виборчого процесу - має претензії до Голови облради Миколи Звєрєва, якого звинуватив у використанні адмінресурсу на користь кандидата Атрошенка. Фінансує кампанію, за його словами, самостійно. У ролі народного депутата, у разі перемоги, буде впроваджувати процедуру імпічменту та відкликання депутатів всіх рівнів, працюватиме над кримінальною відповідальністю чиновників та податковою реформою.

Володимир Федорок. Як досвідчений аграрник, має бажання працювати у профільному Комітеті над вирішенням проблем у сфері сільського господарства. Як потенційний нардеп, буде вирішувати проблеми, що наявні у сфері земельних відносин. Планує зробити фаховою владу на Чернігівщині. Виборчий процес оцінює нормально, проте вважає порушення Правил благоустрою далеким від нової якості політики, на яку нині є запит.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини