Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 22:44:01

Парасолька для реальних справ

15.10.2014   14:58Агенцiя

Чернігівщина має потенціал для свого розвитку,- переконаний кандидат у народні депутати по 205 виборчому окрузі Анатолій Долеско.

Багатогалузевий промисловий комплекс, висококваліфікована робоча сила – це свідчить про наші можливості швидкого й ефективного розвитку. Область зможе  за короткий період використати шанс і очолити  коло  лідерів промислової модернізації у країні.
-Мені часто задають питання під час зустрічей: чи варто йти  шляхом реформ, проголошених Президентом України Петром Порошенком, адже це практично хірургічне втручання в державний організм.

 На це у мене  завжди готова відповідь: якщо хвороба запущена і вона є хронічною, але є можливість за рахунок хірургічного втручання її вилікувати - ми не можемо втрачати часу. Адже кожен втрачений сьогодні день грає не на користь народу. Ось звідки такі завдання і такий темп,- резюмує кандидат.
Потрібно відмовитися від популізму та говорити людям правду: високі стандарти життя стануть реальністю лише після проведення необхідних реформ (включно із подоланням корупції), відродження економіки – ось звідки почнуться реальні зміни.
Інше питання, яке часто задають під час зустрічей: на чому ґрунтується впевненість у привабливості Чернігівщини для інвестування?
 Відповідь зрозуміла і проста: у  першу чергу на тому, що інвестори поважають тих, хто рухається шляхом змін і відкритий до інновацій, свідомий як своїх переваг, так і проблем, які потрібно долати, готовий працювати на майбутнє і має його чітке бачення. Я вбачаю в цьому головний зміст політики модернізації.

По-друге, час робити ставки  на прозорі і чесні «правила гри». Ми сформуємо такі правила і готові це робити спільно з вами. Для цього  вже створено низку важливих передумов.

А щодо Чернігівщини – то це регіон із величезними ресурсами: трудовими, науковими, економічними, які  можливо об’єднати задля єдиної мети – розвитку міста. Переконаний, що все нове, прогресивне повинне започатковуватися саме  у нашому місті, яке може задавати тон і ритм реформам в цілому у державі.
Президент України Петро Порошенко запевнив, що буде збережена спрощена система оподаткування для малого і середнього бізнесу.

- Це важливий крок назустріч тим, хто створює робочі місця,- переконаний Анатолій Долеско.- Та й вижили його представники лише завдяки спрощеній системі оподаткування. Тому спрощена система оподаткування важливо зберегти.

Він підкреслив,  побудова конкурентної економіки і хорошого інвестиційного клімату, чітко вимагає при цьому  прості у роботі. А ще важливо   укорінити у системі  розуміння того, що ключовою позицією розвитку бізнесу – можуть бути лише рівні умови для всіх учасників ринку.

Є ще одна больова точка, яку потрібно негайно ліквідувати: важливо істотно зменшити кількість регуляторних органів, скоротити кількість перевірок суб’єктів господарської діяльності, скасувати дозвільні, ліцензійні та інші документи, які створюють надмірні регуляторні бар’єри для ведення бізнесу в Україні,- переконаний кандидат.

PR

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини