Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:38:26

Забезпечити належне функціонування господарського комплексу області у зимовий период

15.10.2014   06:46

Саме таке завдання поставив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, теплопостачальних підприємств та підприємств електро-, газопостачання в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман на черговому засіданні Антикризового енергетичного штабу, яке відбулося 14 жовтня.

- Забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населених пунктів області має актуальний характер, особливо воно посилюється з початком опалювального періоду, - підкреслив Сергій Журман.

На сьогодні господарський комплекс області готовий до проходження опалювального періоду. Коли саме розпочнеться подача тепла житловому фонду та об’єктам соціальної сфери залежатиме від погодних умов. Наразі, Мінрегіонбуд спільно з Гідрометцентром здійснюють відповідний моніторинг та, у випадку надходження прогнозів щодо різкого зниження середньодобових показників температури зовнішнього повітря, доручить обласним державним адміністраціям забезпечити підключення тепла. Але, за прогнозами синоптиків, тепла погода на території України збережеться аж до початку листопада місяця.

В.о. голови обласної державної адміністрації наголосив, що Урядом жорстко контролюється питання виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 №296, де областям доведено обсяги споживання природного газу. Тому, на його переконання, необхідно вживати всіх вичерпних заходів щодо заміщення та економії споживання газу.

- Економити потрібно сьогодні, оскільки при сильних морозах взимку маємо пройти пікові навантаження без жодних збоїв. Сьогодні необхідно все зробити для того, щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення, - додав він.

Актуальним також є питання забезпечення безперебійного постачання споживачам електричної енергії. Енергетики запевняють, що найближчим часом не планують відключати електрику а ні споживачам, а ні підприємствам. Проте, обіцяють доопрацювати графік відключень, враховуючи пропозиції облдержадміністрації. Але останнім часом почастішали випадки втручання в роботу систем електропостачання населених пунктів. Саме тому, енергетики попросили керівника області залучити до вирішення цієї проблеми працівників міліції. Адже через крадіжки та псування обладнання без електричної енергії залишаються цілі населені пункти області, лікарні, школи, дитячі садочки.

Підсумовуючи результати засідання, Сергій Журман звернув увагу керівників теплопостачальних підприємств на необхідність безумовного виконання затверджених графіків погашення заборгованості за спожитий природній газ, електричну енергію та здійснення розрахунків за спожитті послуги, а також реалізації заходів з економії енергоресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.