Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:31:41

Обговорено питання фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність

14.10.2014   11:56

Шляхи вирішення проблемних питань з іноземним інвестором ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» обговорили учасники засідання робочої групи, яке відбулося 14 жовтня під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана.

Зокрема, йшлося про забезпечення фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру. Наразі там лікуються 76 чернігівців та 15 жителів зі сходу країни.

Слід зазначити, що питання фінансування послуг у гемодіалізних центрах «Фрезеніус» виникає щороку в двох областях України – Чернігівській та Черкаській. І це не дивно, адже держава і досі не врегулювала питання надання таких послуг у недержавних закладах. Тому доводиться вирішувати це проблемне питання на обласному рівні, шукаючи шляхи та механізми додатково.

На переконання членів робочої групи, на ці потреби необхідно передбачати цільові видатки з державного бюджету, через те, що знайти кошти в обласному бюджеті немає можливості.

«Але ми продовжимо фінансування лікування хворих у поточному році, щоб жителі Чернігівщини мали змогу отримати якісну медичну допомогу», - підкреслив Сергій Журман на завершення засідання.
 

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини