Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:40:44

Сергій Журман: Запорукою стабільності держави є продовольча безпека, яку ми повинні забезпечити

13.10.2014   15:19

Про це, зокрема, йшлося 13 жовтня під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Серед основних питань наради – хід виконання завдань щодо посіву озимих культур, які закладають фундамент урожаю наступного року.

Сільгосппідприємства області створили достатню матеріально-технічну базу для забезпечення посіву. Обсяг підготованого якісного насіння озимих культур високих репродукцій становить 40,5 тисяч тонн – 119% до потреби, вистачає пестицидів та мінеральних добрив.

В області вже посіяно 198,2 тисяч гектарів озимих культур на зерно, що складає 96% до прогнозу. Завершили посів озимини Новгород-Сіверський, Ріпкинський, Бахмацький, Ічнянський, Талалаївський, Городнянський, Корюківський, Менський та Носівський райони.

Найгірша ситуація в Срібнянському та Варвинському районах, де озимі культури посіяні лише відповідно на 35% та 40% прогнозованих площ.

За словами Сергія Журмана, ситуація має бути виправлена найближчим часом, адже область має всі передумови, щоб вкластися у визначені терміни та обсяги посіву озимих. Особливий наголос в.о. голови облдержадміністрації зробив на важливості засіву пшениці та жита, які є основними продовольчими культурами нашого краю.

– Виконання завдань з посіву озимих зернових – ключове питання цьогорічної осінньої польової кампанії. Запорука стабільності держави першу чергу базується на продовольчій безпеці. І для гарантування цієї безпеки ресурсного потенціалу області цілком достатньо. Головне – вчасно завершити посівні роботи та сподіватися на сприятливі погодні умови, - підкреслив Сергій Журман.

В ході оперативної наради також обговорено низку актуальних питань життєдіяльності області: підготовку закладів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону, стан розрахунків за спожитий природний газ, цінову ситуацію тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.