Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:07:25

Виборці Чернігівщини не хочуть бачити у парламенті "старих" політиків - соціологія

13.10.2014   12:17Агенцiя

Центр Стратегічних розробок провів дослідження політичних уподобань виборців 207-го округу.

Відповідаючи на питання "За кого з кандидатів у народні депутати ви б проголосували, якби вибори відбулися найближчої неділі?", 23,8 % респондентів обрали висуванця Блоку Порошенка Анатолія Євлахова, 18,3 % - самовисуванця Григорія Божка, 13,3 % - самовисуванця Андрія Жадченка, 10,3% - самовисуванця І.Рибакова.

Решта кандидатів тримаються на рівні 4-5 %. Найнижчий показник у Сергія Сергієнка.

Відповідаючи на запитання "За кого ви б проголосували, якби ваш кандидат не брав участі у виборах?", 72,2 % висловили підтримку Анатолію Євлахову, 24,3 % - Григорію Божку.

Соціологи відзначають помітну тенденцію до вибору нових облич у політику, це випливає з різкого падіння рейтингу кандидата у депутати І.Рибакова.

Дослідження проводилося на території районів, що входять у виборчий округ № 207 (Короп, Корюківка, Семенівка, Сосниця, Щорс, Новгород-Сіверський, Городня), з 4 по 11 жовтня методом особистого телефонного опитування. Вибірка становить 800 респондентів.

Теоретична допустима похибка - 2,5 %.

За матеріалами ІНТЕРФАКС

http://ua.interfax.com.ua/news/press-release/228243.html
 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ